0 800 307 555
0 800 307 555

Гройсман розповів про особливості формування бюджету-2017 року з урахуванням спецконфіскації


Гройсман розповів про особливості формування бюджету-2017 року з урахуванням спецконфіскації

Уряд з метою збереження збалансованості бюджету на 2017 рік заклав у нього тільки 12 млрд грн з 40 млрд грн передбачуваної спецконфіскаціі арештованих коштів режиму Януковича через невизначені перспектив прийняття Верховною Радою закону про зарахування цих коштів до бюджету.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає прес-служба Кабінету міністрів.

“Зверніть увагу, ми заклали порівняно незначний ресурс: якщо сума спецконфіскаціі приблизно 40 млрд грн, то тільки 12 з них ми заклали в бюджет як компенсацію його дефіциту. При цьому ми оптимістично дивимося на перспективу спецконфіскаціі. Час йде, правова система підходить до цього моменту , тому всі кошти повинні бути повернені туди, звідки вони були вкрадені. А вкрадені вони були з бюджету, і ці кошти повинні служити державі і людям “, – сказав прем’єр.

За словами Гройсмана, забезпечити часткове покриття дефіциту бюджету допоможе і реформа митниці.

“Так, там ще далеко до якісного наведення порядку, але вже ті перші кроки, які ми зробили, дозволили в серпні (2016 року – Ред.) отримати 1 млрд (грн – Ред.), а в подальшому вже 2-2,5 млрд грн перевиконання планів отримувати щомісяця в дохідну частину бюджету “, – підкреслив глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua