Єврокомісія дозволила італійському уряду допомогти банку Monte dei Pasch


Єврокомісія дозволила італійському уряду допомогти банку Monte dei Pasch

Європейська Комісія в четвер, 29 грудня, прийняла відповідний запит з Риму, передає Deutsche Welle. Одночасно в Брюсселі дали недвозначно зрозуміти, що це рішення не має нічого спільного з можливими планами щодо докапіталізації банку.

Переговори з італійським урядом і регуляторами щодо докапіталізації і досі тривають, заявила в Брюсселі прес-секретар Єврокомісії.

 Нагадаємо, згідно з підрахунками Європейського центробанку (ЄЦБ), на докапіталізацію MPS необхідно 8,8 мільярда євро. Раніше мова йшла про суму в 5 мільярдів євро. Італійський банк не зміг знайти приватних інвесторів для закриття цієї діри, а тому сподівається на порятунок з боку уряду.

Уряд Італії схвалив минулого тижня виділення коштів на порятунок MPS і ряду інших кризових банків загальною сумою в 20 мільярдів євро. Новосформований кабінет міністрів Італії під керівництвом Паоло Джентілоні намагається таким чином запобігти банківській кризі в Італії. Monte dei Paschi di Siena – найстаріший банк в світі за розміром активів, входить до п’ятірки найбільших в Італії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua