0 800 307 555
0 800 307 555

Виробники сланцевої нафти США націлені на зростання, спробують не переборщити


Виробники сланцевої нафти США націлені на зростання, спробують не переборщити

Сланцеві нафтовиробники США знову готові проявити відчайдушну відвагу в боротьбі з попитом і пропозицією.

Після непростого 2016 року, який нафтові котирування розпочали з 12-річних мінімумів, а закінчили зростанням після несподіваної угоди між країнами ОПЕК та іншими великими державами-виробниками, американські компанії обіцяють не демонструвати надмірну реакцію або надмірно нарощувати витрати. У число цих компаній входять Continental Resources Inc. і Pioneer Natural Resources Co.

Як зазначають експерти, спокуса буде велика. Підвищення цін на нафту вже спровокувало збільшення числа діючих бурових установок у США до піку з січня.

Якщо нафта подолає позначку в $70 за барель, видобуток в країні може збільшитися на 1 млн барелів на добу, нівелюючи більшу частину планованого ОПЕК скорочення виробництва, вважають аналітики Citigroup Inc. На тлі обіцянок обраного президента США Дональда Трампа пом’якшити галузеве регулювання і прогнозів експертів щодо поліпшення фінансових показників в 2017 році, виробники сланцевої нафти націлені на зростання.

“Представників галузі реально турбує, що нас може чекати чергова корекція цін, якщо ми переборщимо з бурінням, – сказав генеральний директор Continental Resources Гарольд Хемм. – Вони постараються бути більш дисциплінованими”.

США в даний час добувають 8,8 млн б/д, причому приблизно половину цього обсягу забезпечує сланцева нафта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua