Виробники сланцевої нафти США націлені на зростання, спробують не переборщити


Виробники сланцевої нафти США націлені на зростання, спробують не переборщити

Сланцеві нафтовиробники США знову готові проявити відчайдушну відвагу в боротьбі з попитом і пропозицією.

Після непростого 2016 року, який нафтові котирування розпочали з 12-річних мінімумів, а закінчили зростанням після несподіваної угоди між країнами ОПЕК та іншими великими державами-виробниками, американські компанії обіцяють не демонструвати надмірну реакцію або надмірно нарощувати витрати. У число цих компаній входять Continental Resources Inc. і Pioneer Natural Resources Co.

Як зазначають експерти, спокуса буде велика. Підвищення цін на нафту вже спровокувало збільшення числа діючих бурових установок у США до піку з січня.

Якщо нафта подолає позначку в $70 за барель, видобуток в країні може збільшитися на 1 млн барелів на добу, нівелюючи більшу частину планованого ОПЕК скорочення виробництва, вважають аналітики Citigroup Inc. На тлі обіцянок обраного президента США Дональда Трампа пом’якшити галузеве регулювання і прогнозів експертів щодо поліпшення фінансових показників в 2017 році, виробники сланцевої нафти націлені на зростання.

“Представників галузі реально турбує, що нас може чекати чергова корекція цін, якщо ми переборщимо з бурінням, – сказав генеральний директор Continental Resources Гарольд Хемм. – Вони постараються бути більш дисциплінованими”.

США в даний час добувають 8,8 млн б/д, причому приблизно половину цього обсягу забезпечує сланцева нафта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування