Укргазбанк профінансує будівництво ВЕС потужністю 70 МВт в Херсонській області


Укргазбанк профінансує будівництво ВЕС потужністю 70 МВт в Херсонській області

Державний Укргазбанк (Київ) профінансує будівництво Новотроїцької вітрової електростанції (ВЕС) потужністю 70 МВт в Херсонській області.

Як повідомляється в прес-релізі банку, зведенням станції займається компанія “Віндкрафт Таврія”, завершити будівництво планується до кінця 2017 року.

В цілому група компаній “Віндкрафт” (“Віндкрафт Україна” і “Віндкрафт Таврія”) планує побудувати в Херсонській області дві ВЕС – Новотроїцьку і Овер’янівську загальною потужністю 140 МВт. Загальний обсяг інвестицій в проекти – EUR220 млн, фінансувати будівництво будуть Укргазбанк, група “Віндкрафт” і міжнародні фінансові організації. Прогнозований річний обсяг виробництва електроенергії Новотроїцької і Овер’янівської ВЕС становить близько 470 ГВт-год.

Як повідомлялося, група “Віндкрафт” володіє ВЕС загальною потужністю 30 МВт на півдні України в Херсонській області: ВЕС Новоросійська, ВЕС Ставки і ВЕС Берегова. Засновники групи – громадяни Швеції Карл Стурен, Фредрік Свінгуфвуд, Матц Лундін і Йохан Боден.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua