"Укрзалізниця" надасть допомогу КЕВРЗ для налагодження випуску дефіцитних запчастин


"Укрзалізниця" надасть допомогу КЕВРЗ для налагодження випуску дефіцитних запчастин

Правління ПАТ “Укрзалізниця” прийняло рішення про надання поворотної фінансової допомоги ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод” (КЕВРЗ) в сумі 1,35 млн грн.

Як повідомила прес-служба ПАТ, передбачено, що ці кошти підуть на відновлення наявного і придбання нового обладнання, яке буде використано для виготовлення зубчастих вінців електропоїздів серії ЕР в умовах КЕВРЗ для потреб ПАТ “Укрзалізниці”.

Реалізація проекту також дозволить не тільки вирішити проблему постачання гостродефіцитних запасних частин – зубчастих вінців – для ПАТ, але і ремонтувати і виготовляти інші вузли і комплектуючі. Це необхідно для моторвагонного рухомого складу, задіяного в соціально важливих приміських пасажирських перевезеннях. За даними фахівців, економічний ефект від реалізації проекту складе до 2020 року 4,68 млн грн (з ПДВ).

“Замість риби купуємо вудку. Ми вирішили зменшувати свою залежність від сторонніх постачальників запчастин і робити все, що від нас залежить, щоб максимально зосередити виробництво запчастин на власних потужностях. Вигода очевидна: завантажуємо свої заводи замовленнями, а собі організовуємо надійного партнера, який допоможе зібрати рухомий склад в робочому стані”, – прокоментував таке рішення голова правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Балчун.

Київський електровагоноремонтний завод, заснований в 1868 році як майстерні з ремонту паровозів і вагонів, спеціалізується на капітальному ремонті електропоїздів для залізниць України, ремонті вузлів і агрегатів, електричних машин, двигунів і колісних пар, виготовленні запчастин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua