Екс-голова правління банку "Михайлівський" Дорошенко вважає незаконною ліквідацію банку


Екс-голова правління банку "Михайлівський" Дорошенко вважає незаконною ліквідацію банку

Екс-голова правління банку “Михайлівський” Ігор Дорошенко вважає, що Національний банк прийняв незаконне рішення щодо ліквідації банку.

Про це він заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Дорошенко вважає, що проблеми вкладників “Михайлівського” могли б бути вирішені в разі скасування рішення про ліквідацію банку і відновлення його діяльності.

“Знаючи фінансовий стан банку, виконанням ним нормативів і вимог Нацбанку, вважаю, що достатніх підстав для ліквідації банку не було. Тому я не виключаю, що за результатами судового розгляду цієї справи ми зможемо побачити відновлення діяльності ще одного банку, який примусово був виведений з ринку”, – говорить Дорошенко.

Також колишній керівник банку заявляє, що діяльність банку по роботі з фінансовими компаніями була законною.

“Хочу відкинути всі звинувачення, які останнім часом поширюються чи то від необізнаності, чи то від недоброзичливості, що банк, його керівники, обманювали вкладників, коли в відділеннях банку пропонувалися продукти його партнерів – фінансових компаній по залученню коштів фізичних осіб. Банк, розширюючи сферу обслуговування населення і пропонуючи вибір найбільш вигідних і цікавих продуктів, виступав посередником деяких фінансових компаній по залученню ними коштів від фізичних осіб. Така діяльність повністю відповідала чинному законодавству України”, – заявляє Дорошенко.

Він зазначив, що подібна діяльність не порушувала ніяких норм законодавства або інтереси фізичних осіб.

“Фактично це аналог фідуціарних депозитів або інвестиційних продуктів, які широко пропонуються європейськими банками”, – пояснив він.

За словами Дорошенка, після переказу коштів клієнтів на рахунки в банку, всі зобов’язання з виплати вкладникам їхніх коштів перейшли до банку.

Він вважає, що Фонд гарантування безпідставно не компенсував частині вкладників їхні кошти, що знаходяться на їхніх рахунках (включаючи 2 сторонні договори з фінкомпаніями).

Дорошенко заявив про бажання брати участь у міжвідомчій робочій групі з врегулювання проблемних питань вкладників банку.

Як повідомлялося, 18 травня банк “Михайлівський” звільнив голову правління Ігоря Дорошенка за власним бажанням, а 23 травня стало відомо про те, що він став CEO власника Платинум Банку.

23 травня Національний банк визнав банк “Михайлівський” неплатоспроможним.

У серпні Шевченківський районний суд Києва заарештував підозрюваного в розкраданні 870 млн гривень Ігоря Дорошенка.

На початку грудня суд відправив його під домашній арешт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Михайлівський
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua