У Білорусі створили прототип власного електромобіля


У Білорусі створили прототип власного електромобіля

У Білорусі створили прототип власного електромобіля і вже цього року хочуть запустити його в дослідне виробництво, зібравши перші 100 екземплярів на базі місцевого підприємства «БелДжи», яке займається локальним складанням автомобілів марки Geely. Інформація заслуговує дуже пильної уваги з боку представників українського автопрому, який володіє не меншими можливостями у даній галузі.

Отже, перші дані про проект «білоруської тесли» повідомив голова Державного комітету з науки і технологій Олександр Шумілін. Він зазначив, що в 2017 році в Республіці Білорусь планується сформувати кілька комплексних державних науково-технічних цільових програм, метою яких є не просто науково-технічні розробки і дослідні зразки, а конкретна продукція і конкретне виробництво. У тому числі ставиться завдання сформувати комплексну цільову програму з електромобілів.

Голова Державного комітету з науки і технологій уточнив, що в проекті беруть участь Об’єднаний інститут машинобудування НАН Білорусі і Міністерство промисловості і прототип білоруського електромобіля вже створено. В цілому він бачить великі перспективи для білоруських виробників на світовому ринку електротранспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua