Ринок потужних серверів зріс на 4%


Ринок потужних серверів зріс на 4%

Обсяг світового ринку високопродуктивних серверів (HPC) виріс майже на 4 % в третьому кварталі, йдеться в дослідженні, проведеному аналітиками International Data Corporation (IDC).

Ними було підраховано, що в липні–вересні 2016 року продажі HPC-обладнання досягли $2,8 млрд проти $2,7 млрд за аналогічний період минулого року. За січень–вересень ринок зріс на 3,4 % до $8,1 млрд.

Аналітик IDC Ерл Джозеф (Earl Joseph) зазначає, що сегмент рішень HPC зріс незважаючи на 7-процентне падіння всього серверного ринку — до $12,5 млрд. Продажі найдорожчих систем, що коштують понад $500 тис., підскочили на 22 % (до $985,3 млн), у той час як сегмент апаратів низького рівня (дешевше $100 тис. ) знизився на 8,7 % (до $395,5).

Найбільшим виробником серверів для високопродуктивних обчислень залишається компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE), частка якої в третьому кварталі склала 35,8 . У трійку лідерів також увійшли Dell (18,5) і Lenovo (8,6%).

У сегменті суперкомп’ютерів, який аналітики називають стратегічно важливим для вендорів, перше місце також займає HPE c 37-відсотковою часткою. Слідом розташувалися Dell (13,3 %), Lenovo (8,1 %) і Fujitsu (7 %).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ринок потужних серверів зріс на 4%» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua