KFC відкриє розумний ресторан, який читає думки


KFC відкриє розумний ресторан, який читає думки

Мережа ресторанів KFC в Китаї і місцевий провайдер веб-сервісів Baidu працюють над створенням ресторану майбутнього. Нове «розумне» кафе швидкого харчування буде знаходиться в Пекіні. Його особливість полягає в тому, що клієнту не потрібно робити замовлення. Система зрозуміє, що він хоче з’їсти по виразу обличчя.

Сучасні сканери, встановлені на касах KFC, зможуть розпізнати стать, вік і настрій покупця. На думку операторів ресторану, цього достатньо, щоб припустити, яким буде замовлення.

У Baidu відзначили, що молодій людині, швидше за все, порекомендують на обід хрусткі курячі гамбургери, смажені курячі крильця і колу. Жінкам за 50 подадуть на сніданок кашу і соєве молоко.

Крім того, ресторан буде поступово створювати базу даних постійних клієнтів. Це дозволить точніше вгадувати бажання покупця, грунтуючись на його попередніх замовленнях.

Раніше ми повідомляли, що за кілька місяців до націоналізації співробітники ПриватБанку почали розробку сервісу ідентифікації відвідувачів кафе. За допомогою камер на касі планувалося розпізнавати покупців, а потім проводити платіж з його рахунку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua