Штайнмайєр заявив про глибоку кризу в Євросоюзі


Штайнмайєр заявив про глибоку кризу в Євросоюзі

Штайнмайєр сподівається, що в 2017 році уряди країн ЄС “не допустять згортання процесів європейської інтеграції”. Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер заявив про глибоку кризу в Євросоюзі.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті Saarbrücker Zeitung, опублікованому у вівторок, 27 грудня.

“Європа, безперечно, рухається в неспокійному фарватері і повинна швидко знайти в собі сили, щоб відновитися”, – заявив він, назвавши стратегію щодо мігрантів і біженців, внутрішню і зовнішню безпеку, ринок праці та економіку найважливішими пріоритетами ЄС. “Там, де безробіття серед молоді становить 50% і навіть більше, природно, не виникне ентузіазму з приводу Європи”, – сказав Штайнмайєр.

Разом з тим, він додав, що ЄС не вирішить своїх проблем з тими, хто бачить вихід у поверненні до національної відособленості і висловив надію, що і після виборів у Нідерландах, у Франції і в Німеччині в 2017 році в країнах ЄС будуть правити уряди, “які виступають за Європу і не допустять згортання процесів європейської інтеграції”. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина виділить Алеппо гуманітарну допомогу на 15 млн євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua