Лас-Вегас перейшов на відновлювану енергію


Лас-Вегас перейшов на відновлювану енергію

Влада міста оголосила, що всі міські установи Лас-Вегаса споживають тепер тільки чисту, відновлювану енергію сонця і води. Над цією метою влада міста працювала майже 10 років.

Рік тому план переходу на відновлювані джерела енергії став помітно реалістичнішим, коли місто уклало партнерську угоду з компанією NVEnergy, яка й дозволила забезпечити переведення всіх комунальних об’єктів, від Сіті-холу до парків, районних адміністрацій та міського освітлення на чисті джерела енергії.

Мета була повністю досягнута минулого тижня, коли вступила в дію сонячна електростанція Boulder Solar 1 на 100 МВт, розташована неподалік від Боулдер-Сіті, в долині Ельдорадо.

Додаткову енергію для живлення місцевих 140 установ місто отримує від сонячних панелей, встановлених на дахах будинків і торговельних центрів, на навісах від сонця в міських парках і на заводі з переробки стічних вод. Більшу частину відновлюваної енергії дає сонце Південної Невади, але є можливість використовувати і гідроенергію. До кінця 2017 місто вперше стане черпати енергію з Греблі Гувера, яка доповнюватиме існуючі джерела.

Енергетична програма GreenEnergy дозволяє великим клієнтам отримувати пільги, якщо вони використовують тільки чисту енергію.

За час втілення в життя програми, яка почалася в 2008 році, місто стало більш економічно використовувати електрику і скоротив загальне споживання енергії на 30%, говорить Том Перриго, директор з планування Лас-Вегаса. А економія для міста через перехід на відновлювану енергію склала $5 мільйонів щорічно, пише місцеве видання Las Vegas Review.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Лас-Вегас перейшов на відновлювану енергію» на Finance.ua - 3.7
В Контексті Finance.ua