"Укргазвидобування" оголосило тендер на купівлю 5 бурових верстатів


"Укргазвидобування" оголосило тендер на купівлю 5 бурових верстатів

ПАТ “Укргазвидобування” оголосило тендер на купівлю п’яти бурових установок вантажопідйомністю 450 тонн (2000НР), очікувана вартість закупівлі – 3 млрд 549,54 млн грн (з ПДВ).

Згідно з оголошенням на сайті компанії, поставка обладнання в Красноград (Харківська обл.) повинна бути здійснена протягом 2017-2018 рр.

Для участі в торгах претендент повинен надати гарантію або стендбай в розмірі $1 млн, яка діє до 10 травня 2017 року.

“Укргазвидобування” закупівлю п’яти бурових верстатів проводить через двоступеневі торги з редукціоном. Кінцевий термін подання пропозицій – до 16:00 13 лютого 2017 року, їх розкриття – 14 лютого.

В рамках першого етапу УГВ проведе розкриття кваліфікаційних пропозицій учасників на предмет їх відповідності вимогам тендерної документації, а конверти з ціновими пропозиціями розкриватися не будуть. Перший етап повинен завершитися протягом 21 робочого дня після подання кваліфікаційних пропозицій та може бути ще продовжений не більше ніж на 10 робочих днів.

За підсумками першого етапу тендерний комітет УГВ прийме рішення про допуск учасників і визначить дату другого етапу (редукціону), на якому будуть розкриті конверти з ціновими пропозиціями. На наступний день буде проведена процедура зменшення ціни закупівлі. Стартовою ціною буде вважатися найменша з розкритих пропозицій.

Як повідомлялося, “Укргазвидобування” (УГВ) планує в 2017 році інвестувати в буріння і закупівлю нового обладнання 30 млрд грн. У 2017 році компанія планує пробурити близько 100 нових свердловин, провести капітальний ремонт 500 наявних свердловин, а також здійснити операції з інтенсифікації видобутку.

До 2020 року “Укргазвидобування” планує вкласти $3 млрд в закупівлю і модернізацію бурових верстатів, а також в залучення сторонніх підрядних організацій для відповідних робіт на своїх родовищах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua