Ніхто не хоче будувати залізниці до Керченського мосту, терміни здачі можуть зсунутися, - ЗМІ


Ніхто не хоче будувати залізниці до Керченського мосту, терміни здачі можуть зсунутися, - ЗМІ

Уже другий конкурс з вибору генпідрядника на будівництво залізничних підходів до мосту зірвався через відсутність заявок.

Відзначається, що підходи повинні бути побудовані до листопада 2019 року за 16,9 млрд руб., але в галузі вважають, що ціна занижена.

В середині грудня Росжелдор оголосив повторний конкурс на розробку документації і будівництво. Термін подачі заявок починався 12 грудня і завершувався в минулу п’ятницю, але заявок так і не надійшло.

У Мінтрансі РФ повідомили виданню, що терміни робіт з будівництва підходів залишаються незмінними, фінансування заплановано з 2017 року. Джерела видання кажуть, що основною проблемою є низька вартість контракту. Глава “Infoline-Аналітики” Михайло Бурмістров згоден, що ціна не забезпечує високої маржинальності, проект “надзвичайно відповідальний і складний через високу сейсмічну активність, а виконавець з високою ймовірністю підпаде під санкції”.

На його думку, якщо підрядника виберуть в першому кварталі 2017 року, то збереження термінів можливе. Але якщо конкурс знову не відбудеться, будуть потрібні “адміністративні рішення”, щоб не допустити зриву запуску залізничного сполучення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua