Чернігівський автозавод відновить роботу з 10 січня


Чернігівський автозавод відновить роботу з 10 січня

Корпорація “Еталон” планує з 10 січня 2017 року розпочати виробництво автобусів для українського ринку на Чернігівському автозаводі (в 2016 році завод практично не працював), і має намір випускати близько 25 автобусів на місяць, повідомив президент корпорації Володимир Бутко.

“На сьогодні нами сплачено близько 140 комплектів автобусів, і при наших темпах ми, таким чином, забезпечені роботою на перше півріччя. Сьогодні завод в оптимістичному настрої, ми залучаємо робочих, щоб з 10 січня почати на ЧАЗі виробництво автобусів на шасі Ashok Leyland”, – повідомив Бутко агентству “Інтерфакс-Україна”.

Він уточнив, що планується випускати восьми-, дев’яти- і 9,5-метрові автобуси, при цьому першою партією будуть 8-метрові автобуси, а з квітня планується розпочати серійний випуск міських автобусів першого класу з низькопідлоговим заднім майданчиком з можливістю заїзду інвалідного візка.

Він додав, що корпорація розраховує на пожвавлення автобусного ринку, що дозволить не виробляти продукцію “на склад”.

У поточному році завод випустив лише 10 тролейбусів і два автобуси на агрегатах DAF, але продано понад 200 автотранспортних засобів.

Оцінюючи виробничо-фінансові показники діяльності корпорації в цілому за 2016 рік, Бутко зазначив, що їх некоректно порівнювати з підсумками тих років, коли повноцінно велися і виробництво, і продаж.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua