0 800 307 555
0 800 307 555

Телефонний зв'язок для юросіб подорожчає на 20%


Телефонний зв'язок для юросіб подорожчає на 20%

Один з найбільших українських операторів телекомунікацій “Укртелеком” з 1 січня 2017 року підвищує вартість тарифних планів на послуги фіксованого телефонного зв’язку для юридичних осіб, повідомив оператор в газеті “Урядовий кур’єр”. Згідно з повідомленням, дане рішення ґрунтується на рішенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), від 8 листопада 2016 року про затвердження максимальних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Таким чином, згідно з даними на сайті “Укртелекому”, з 1 січня 2017 року вартість тарифних планів на послуги фіксованого телефонного зв’язку для юридичних осіб збільшиться в межах 18,5%-22,9%.

У повідомленні також зазначається, що з 1 січня 2017 року оператор змінить вартість дзвінків на деякі міжнародні напрямки і вартість користування тарифними планами послуги “Інтернет від Укртелекому” для юридичних осіб.

Нагадаємо, НКРЗІ з 1 грудня 2016 року підвищила максимальні розміри тарифів на послуги фіксованого зв’язку для населення і бюджетних організацій на 10,6%, а з 1 січня 2017 року для бюджетних організацій ще на 21,2%. Директор з корпоративних комунікацій оператора фіксованого зв’язку “Укртелеком” Михайло Шуранов повідомив, що в середньому зростання тарифів на послуги телефонії для населення складе 8%.

У 2015 році “Укртелеком” збільшив чистий прибуток у порівнянні з 2014 роком на 3,4% – до 445 мільйона гривень. Виручка компанії в минулому році зросла на 9% – до 6,773 мільярда гривень.

При цьому обсяг капітальних інвестицій, спрямованих на розвиток телекомунікаційної інфраструктури компанії, в минулому році скоротився на 35,3% – до 234 млн грн. “Укртелеком” – найбільший оператор фіксованого зв’язку України, компанія також є лідером ринку широкосмугового доступу в інтернет (понад 1,6 мільйона користувачів). Контрольний пакет акцій компанії належить групі українського бізнесмена Рината Ахметова “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укртелеком
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua