У Британії введуть іспит для власників дронів


У Британії введуть іспит для власників дронів

Британський уряд пропонує ввести іспит на управління дронами, щоб забезпечити безпеку повітряного простору. Крім цього, квадрокоптери потрібно буде зареєструвати і використовувати на них спеціальне ПЗ.

Уряд Великобританії розглядає можливість введення іспиту на управління дронами. Він може бути або добровільним, або обов’язковим, пише Engadget.

Іспит повинен допомогти в забезпеченні безпеки повітряного простору. Крім цього, квадрокоптери вагою в 250 грамів і більше необхідно буде зареєструвати перш, ніж зробити перший політ. Той самий критерій – за вагою – буде застосовуватися і для визначення необхідності складання іспиту.

Уряд Британії зацікавлений і в тому, щоб поставити датчики ідентифікації на дрони, але на даний момент технічно це складно реалізувати. А тому поки розглядається варіант використання додаткй, який потрібно буде активувати перед кожним польотом. Він зможе дати інформацію про стан повітряного простору на шляху проходження дрона.

У Великобританії безпілотні літальні апарати стають все більш популярними: Amazon тестує доставку дронами, а британська поліція використовує квадрокоптери для упіймання злочинців і для спостереження за масовими акціями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua