Рада збільшила плату на частину придатних для впровадження 4G частот у 73 рази


Рада збільшила плату на частину придатних для впровадження 4G частот у 73 рази

Верховна Рада прийняла рішення з 1 січня підвищити ставки рентної плати за користування радіочастотним ресурсом для потреб мобільного зв’язку в діапазонах 2300-2400 МГц і 2500-2690 МГц з 40,92 грн до 3 тис. грн за 1 МГц.

Такі дані містяться в опублікованій на сайті Ради порівняльній таблиці до закону №5132 “Про внесення змін до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році” від 3 листопада.

Згідно з таблицею, ціна 1 МГц за радіозв’язок у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації в діапазоні 2000-7000 МГц збільшиться незначно і становитиме 45,8 грн.

Таким чином, в разі, якщо компанії, яким належать дані частоти, а це: “ММДС-Україна” (входить в холдинг СКМ українського бізнесмена Ріната Ахметова), “Інтеллтелеком” (ТМ Giraffe), власником якої став засновник “Київстару” Ігор Литовченко і ТОВ “Ес Лайн”, яким володіє Seam Communications. Inc (Британські Віргінські о-ви) захочуть впроваджувати 4G технології, то їм доведеться платити за використання частот в 73 рази більше, ніж на даний момент, при використанні нинішніх технологій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua