Гроші з Росії витікають за кордон


Гроші з Росії витікають за кордон

У Росії триває активне виведення грошових коштів за межі країни. Як повідомляє Центробанк Росії (ЦБ РФ), сума грошових переказів фізичних осіб в далеке зарубіжжя склала 6,2 млрд доларів в третьому кварталі і 18,5 млрд доларів з початку року.

За весь 2015 рік було переведено 18,57 млрд доларів. Рекордний обсяг виведення коштів з Росії статистика ЦБ зафіксувала в 2014 році – за рік до країн далекого зарубіжжя було переведено 49,825 млрд доларів, пише Deutsche Welle.

Найпопулярнішою країною для зберігання грошей для росіян продовжує залишатися Швейцарія. У третьому кварталі сюди було виведено з Росії 837 млн ​​доларів, за 9 місяців – 3,762 млрд, що в 1,4 рази більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Другим важливим напрямком втечі капіталу є Латвія: в третьому кварталі в цю країну з Росії було виведено 519 млн доларів, з початку року – 1,5 млрд доларів. У порівнянні з 2015 роком, обсяги переведених коштів залишилися на колишньому рівні.

Майже на третину – до 1,3 млрд доларів за три квартали – збільшився обсяг грошових переказів в Китай (627 мільйонів на третьому кварталі). Однак, на відміну від інших країн, близько третини таких операцій здійснюють негромадяни РФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua