"Інтерпайп" освоїла виробництво нової продукції для нафтогазової галузі


"Інтерпайп" освоїла виробництво нової продукції для нафтогазової галузі

Трубно-колісна компанія (ТКК) “Інтерпайп” (Дніпро) розширила сортамент для нафтогазової галузі і освоїла виробництво нового продукту – коротких перехідників, які вже поставлені в Туреччину і на внутрішній ринок.

Відповідно до прес-релізу компанії, перехідники використовують для підбору точної довжини обсадних і насосно-компресорних колон, коли цього неможливо досягти встановленням труби стандартної довжини.

Тепер “Інтерпайп” виробляє перехідники діаметром 60,3-339,7 мм і довжиною 0,6-5 м з усіма типами різьблення відповідно до вимог міжнародного стандарту API. Компанія вже здійснила перші поставки нового продукту – короткі перехідники поставлені для розробки турецьких і українських родовищ. Зокрема, в Україні вони будуть використовуватися при видобутку газу в Полтавській області.

“Короткі перехідники затребувані як на внутрішньому, так і на експортних ринках. Наприклад, ця позиція присутня у всіх великих тендерах на поставку труб нафтогазового сортаменту на ринках Близького Сходу і Африки. Їх виробництво – додатковий сервіс для наших клієнтів”, – прокоментував ситуацію директор з економіки та фінансів Денис Морозов, якого цитує прес-служба.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua