S&P знизив рейтинги Приватбанку з B-/C до R/R


S&P знизив рейтинги Приватбанку з B-/C до R/R

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s (S&P) знизило довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги контрагента ПриватБанку з B-/C до R/R ( “під наглядом органів державного регулювання”).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби агентства.

Зниження рейтингів відображає ризики, пов’язані з втручанням регулятора і викликані оголошенням з боку Національного банку про неплатоспроможність Приватбанку, його націоналізацією, а також можливим введенням урядом мораторію на погашення деяких кредитних зобов’язань Приватбанку.

За повідомленнями засобів масової інформації, націоналізація Приватбанку зумовлена ​​зростаючою стурбованістю щодо практики кредитування пов’язаних сторін, а також здатності банку проводити “розчищення” кредитного портфеля і виконувати вимоги до достатності капіталу.

НБУ оголосив, що сукупні потреби банку в капіталі в даний час складають 148 млрд гривень (6 млрд доларів на дату публікації).

S&P нагадує, що міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про можливу примусову конвертацію єврооблігацій Приватбанку в капітал (bail-in).

Таким чином, S&P знизив рейтинги Приватбанку до R ( “під наглядом органів державного регулювання”).

Подальші рейтингові дії відносно ПриватБанку будуть залежати головним чином від деталей плану докапіталізації, який буде реалізовувати НБУ, і від оцінки перспектив банку щодо ведення діяльності і фінансових показників після отримання нами детальної інформації щодо плану докапіталізації і результатів його виконання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua