Volkswagen виплатить в США ще $1 млрд в рамках дизельгейту


Volkswagen виплатить в США ще $1 млрд в рамках дизельгейту

Німецька компанія Volkswagen AG домовилася з американськими регуляторами про виплату ще приблизно $1 млрд в рамках “дизельного скандалу”.

Кошти будуть спрямовані на викуп або ремонт 80 тис. автомобілів з дизельним двигуном об’ємом 3 літри, на яких було встановлено програмне забезпечення, що занижує інформацію про шкідливі викиди. Кампанія стосується машин VW Touareg, Porsche Cayenne і Audi A6, A7, A8, A8L, Q5 і Q7, випущених в 2009-2016 роках.

Раніше Volkswagen домовилася про виплату $14,7 млрд в рамках аналогічної акції, що стосується близько 475 тис. автомобілів з 2-літровими двигунами.

За даними Агентства охорони навколишнього середовища, із загальної суми в $1 млрд компанія витратить на ремонт або викуп автомобілів $750 млн, а ще $250 млн будуть спрямовані у фонд боротьби із забрудненням повітря.

Volkswagen у вересні 2015 року зізналася в тому, що встановлювала на свої автомобілі спеціальне програмне забезпечення, яке занижувало дані про викиди. У багатьох країнах світу зараз ведуться розслідування проти компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua