Єврокомісія звинуватила Facebook в приховуванні даних щодо угоди з WhatsApp


Єврокомісія звинуватила Facebook в приховуванні даних щодо угоди з WhatsApp

Європейська комісія (ЄК) направила Facebook повідомлення про претензії, вважаючи, що в 2014 році компанія надавала невірну або таку, що вводить в оману, інформацію в зв’язку з операцією з придбання інтернет-мессенджера WhatsApp за $19 млрд.

Таким чином, Facebook загрожує значний штраф – до 1% виручки.

“В даному конкретному випадку попередня думка Єврокомісії полягає в тому, що Facebook надала нам невірну або оманливу інформацію, – наводяться в прес-релізі відомства слова члена Єврокомісії з питань конкуренції Маргрете Вестагер. – Тепер у Facebook є можливість відповісти”.

Facebook має надати відповідь на претензії ЄК до кінця січня.

Влітку 2014 року Facebook запевняла Єврокомісію, що не зможе забезпечити автоматизоване зіставлення призначених для користувача облікових записів в Facebook з акаунтами Whatsapp через відсутність технічних можливостей таких операцій. У серпні 2016 року умови роботи з Whatsapp були оновлені, і в них описувалася можливість прив’язки телефонних номерів користувачів до облікових записів в Facebook нібито з метою поліпшення якості обслуговування.

Єврокомісія зробила висновок, що технічна можливість такої прив’язки могла існувати і в 2014 році, і вимагала роз’яснень.

У листопаді Facebook тимчасово призупинила збір даних користувачів WhatsApp в ЄС на весь час переговорів з європейськими регуляторами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua