Український ринок персональних пристроїв 2016 р. зросте на 17% - IDC


Український ринок персональних пристроїв 2016 р. зросте на 17% - IDC

Обсяг українського ринку персональних систем, включаючи персональні комп’ютери і планшети, за підсумками 2016 року зросте на 17% в порівнянні з 2015 роком і складе 1,8 млн пристроїв.

Як повідомляється в прес-релізі українського офісу дослідницької компанії IDC, таким чином, ринок взяв курс на відновлення після двох років падіння (на 52% в 2014 році і 33% в 2015 році).

“Головним чинником зростання стануть ноутбуки, поставки яких за три квартали 2016 року склали 447 тис. штук, перевищивши показники аналогічного періоду минулого року на 96%. Ринок десктопів за цей же часовий відрізок продемонстрував двократне зростання і досяг позначки 289 тис. штук”, – відзначається в повідомленні.

Аналітики компанії констатують, що позитивній динаміці сприяла стабілізація економіки, що дозволило бізнесу почати реалізацію відкладеного попиту.

“Водночас, приватне споживання персональних комп’ютерів залишається стриманим через фактичне зниження реальних доходів населення”, – відзначають в IDC.

Тим часом на українському ринку планшетів зберігається тенденція до падіння обсягів поставок. З січня по вересень 2016 року в Україні було відвантажено 491 тис. пристроїв, що на 3% менше, ніж рік тому.

International Data Corporation (IDC) – провідний світовий постачальник експертної аналітики, консультаційних послуг і організатор заходів на ринку інформаційних технологій і послуг, телекомунікацій і споживчої техніки. Офіс IDC в ​​Україні був створений в 2005 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua