"Укрексімбанк" та ЄІБ підписали угоду на 260 мільйонів євро


"Укрексімбанк" та ЄІБ підписали угоду на 260 мільйонів євро

19 грудня представники “Укрексімбанку” і Європейського інвестиційного банку у Брюсселі підписали Фінансову угоду на суму 260 млн євро для підтримки приватного сектора в контексті зони вільної торгівлі Україна-ЄС.

Про це повідомляє прес-служба “Укрексімбанку”.

Як зазначається, в рамках угоди довгострокові кредитні ресурси будуть спрямовані на фінансування розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, посилення українських підприємств у сфері міжнародної торгівлі, енергоефективності, охорони навколишнього середовища та інших пріоритетних напрямків.

Коментуючи угоду, Олександр Гриценко, голова правління “Укрексімбанку”, зазначив, що масштабні можливості, які відкриті перед малим і середнім бізнесом України завдяки угоді про асоціацію з ЄС, повинні максимально використовуватися.
“Державний банк забезпечить ефективну реалізацію укладеної угоди з ЄІБ, підтримуючи зростання майбутніх експортерів і товаровиробників, які будуть створювати в Україні нові робочі місця”, – додав він.

Як повідомлялося, 100% акцій ПАТ “Укрексімбанк” перебуває в державній власності. За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 3-є місце (152,7 млрд гривень).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укрексiмбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua