0 800 307 555
0 800 307 555

Націоналізація "Приватбанку": Мінфін випустить ОВДП на 116 мільярдів


Націоналізація "Приватбанку": Мінфін випустить ОВДП на 116 мільярдів

Міністерство фінансів в рамках націоналізації “Приватбанку” випустить облігації внутрішньої державної позики в розмірі до 116,8 млрд гривень з терміном обігу до 15 років і процентною ставкою доходу на рівні не вище 10,5% річних.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 961 від 18 грудня 2016 року.

Кабмін постановив, що Міністерство фінансів придбає акції ПАТ КБ “Приватбанк” в повному обсязі за одну гривню.

Як зазначається, Міністерство фінансів візьме участь у додатковій капіталізації “Приватбанку” шляхом придбання акцій додаткової емісії існуючої номінальної вартості на суму, що не перевищує розмір мінімальної потреби в капіталі, розрахованої Національним банком.

Витрати на придбання зазначених акцій уряд постановив здійснити за рахунок коштів, передбачених Міністерству фінансів у бюджеті на його утримання.

Мінфіну доручено здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі до 116,8 млрд гривень з терміном обігу до 15 років і процентною ставкою доходу на рівні не вище 10,5% річних з подальшим внесенням їх від імені держави в оплату за акції додаткової емісії “Приватбанку”.

Також Мінфін у тримісячний термін має внести пропозиції про необхідність додаткової капіталізації “Приватбанку” за результатами проведеної міжнародно визнаною аудиторською компанією оцінки його фінансового стану.

Нагадаємо, Міністерство фінансів і Національний банк оцінюють потребу капіталу “Приватбанку” в 148 млрд гривень.

Як відомо, ввечері 18 грудня Кабінет міністрів і Рада нацбезпеки і оборони України підтримали націоналізацію “Приватбанку”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua