4 способи заробити перед Новим роком


4 способи заробити перед Новим роком

Перед Новим є можливість непогано заробити, зайнявшись простим бізнесом. Про це пише “Знай”.

Подарунок з доставкою вартістю до 150 гривень

Бізнес на доставці із Китаю найдешевших, але оригінальних подарунків може принести перед Новим роком до 3 тис. грн. Перед цим варто замовити оригінальні подарунки до 100 грн із іноземних інтернет-магазинів. Це мають бути недорогі речі, що викликатимуть у людей “вау-ефект”. Наприклад, чашка, що сама розмішує цукор, гаджет, що створює ефект зоряного неба у кімнаті, тощо.

Оголошення про доставку додому такого подарунка варто зробити у соцмережах і якнайбільшій кількості ліфтів у мікрорайонах.

Вартість доставки не має входити у ціну подарунку. У великих містах за це раціонально брати 40 грн, у невеликих – 25.

Листи Діду Морозу

Якщо приймати листи замість Діда Мороза й відповідати на них, можна заробити 500-1200 грн. Відриватися від основної роботи практично не потрібно.

Оренда новорічних прикрас

Послуга з надання прикрас в оренду буде потрібна невеликим компаніям і фірмам, які не мають великого бюджету на святкування, але хочуть аби в колективі була святкова атмосфера. Для цього варто пропонувати їм сервіс “під ключ”, тобто із доставкою і повним декоруванням.

Водій на потребу

Уже з 23 грудня починається період корпоративних вечірок. Зазвичай у такий час таксі піднімає у рази вартість перевезень, бо попит на це суттєво збільшується. Аби заробити у час корпоративних вечірок, варто розмістити біля великих бізнес-центрів оголошення-візитку “водій на вимогу на вашому авто”. Ця послуга розрахована на власників автомобілів, які на корпоративі хильнули алкоголю і сідати за кермо не хочуть.

Вартість послуги повинна бути на 70 грн вищою за виклик таксі, тоді гарантовано, що за цей період буде більше десятка замовлень. Менше 200 грн за перегонку авто немає сенсу брати.

Таким чином до Нового року можна заробити понад 1200 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «4 способи заробити перед Новим роком» на Finance.ua - 4.1
В Контексті Finance.ua