ЄБРР виділив "Екофарм" $3,8 млн кредиту


ЄБРР виділив "Екофарм" $3,8 млн кредиту

Українська фармацевтична компанія “Екофарм” отримала від Європейського банку реконструкції та розвитку кредит в розмірі $3,8 млн терміном на 7 років.

Про це повідомляє фінустанова.

Залучення кредитних коштів компанії необхідно для завершення будівництва виробничих потужностей в місті Славута та закупівлі відповідного обладнання, яке відповідає стандартам GMP.

В результаті виробничі потужності (мова йде про завод) будуть відповідати стандартам Належної Виробничої Практики (НПП)№184, системі норм виробництва і упаковки лікарських засобів, медичних пристроїв.

Кредит фармкомпанії надано в рамках програми прямого фінансування, спрямованої на забезпечення доступу до довгострокового фінансування підприємств малого та середнього бізнесу.

Проект передбачає інвестиційну підтримку в рамках програми “EU4Business”. Угоду про співробітництво в рамках програми ЄС і ЄБРР підписали 20 травня 2016 року, бюджет програми – €40 млн. У тому числі €28 млн направлять на підтримку малого і середнього бізнесу в Україні, €12 млн – на підтримку прямого фінансування цих підприємств.

Компанія “Екофарм” працює з 1998 року, до теперішнього часу географія діяльності охоплює країни СНД. Фармацевтична компанія виробляє рослинні антивірусні лікарські засоби.

Нагадаємо, що Європейський банк реконструкції і розвитку – найбільший фінансовий інвестор, який працює на українському ринку з 1993 року. За цей період банк надав майже €12 млрд в рамках фінансування 369 проектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua