МВФ схвалив виділення Киргизії чергового траншу


МВФ схвалив виділення Киргизії чергового траншу

“14 грудня виконавча рада фонду завершила третій огляд економічних показників республіки, що дозволяє негайно надати кошти в розмірі 9,514 млн SDR (приблизно $12,9 млн)”, – йдеться в повідомленні представництва МВФ в Бішкеку.
В результаті загальний обсяг наданих коштів Киргизії за час дії нової програми ECF складе 38 млн 56 тис. SDR (приблизно $51,5 млн).

Як пояснив заступник директора-розпорядника МВФ Чжан Тао, республіка, незважаючи на складну ситуацію, змогла виконати більшу частину зобов’язань, узятих в рамках програми.
“Несприятлива зовнішньоекономічна кон’юнктура і слабкий внутрішній попит обмежують перспективи економічного зростання, фактори вразливості боргової ситуації і фінансового сектору залишаються підвищеними, і на цьому тлі проходження обачної макроекономічної політики і неухильне проведення структурних реформ мають вирішальне значення для відновлення буферних резервів і підвищення стійкості економіки”, – заявив заступник директора-розпорядника, слова якого наведені в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua