0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ встановив графік роботи банків на Новий рік


НБУ встановив графік роботи банків на Новий рік

Національний банк 15 грудня рішенням № 489 визначив регламент роботи системи електронних платежів (СЕП) НБУ і банківської системи в період завершення звітного року.

28-29 грудня 2016 року система електронних платежів НБУ буде працювати в режимі продовженого банківського дня на дві години.

30 грудня о 13:00 учасники СЕП можуть здійснювати платежі в СЕП лише між банками, що підпорядковані одній юридичній особі, а також платежі на користь НБУ та Держказначейства. Тоді як НБУ і Держказначейство можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15:00.

2 та 9 січня 2017 року не працюватимуть СЕП, система електронної пошти НБУ, депозитарій НБУ, система кількісного обліку депозитних сертифікатів СЕРТИФ, система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку, система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку “КредІнфо2”, автоматизована інформаційна система “Реєстр договорів з нерезидентами 2”.

3 січня банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних з початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день будуть здійснюватися.

4-6 і 10 січня СЕП і банківська система працюють у звичайному режимі.

З 30 грудня до 4 січня включно буде діяти офіційний курс гривні до іноземних валют і банківських металів, установлений НБУ 29 грудня.

З 31 грудня до 9 січня включно банки повинні забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua