УБ запустить торги ф'ючерсами на Brent і Bitcoin


УБ запустить торги ф'ючерсами на Brent і Bitcoin

“Українська біржа” 19 грудня починає торги новими ф’ючерсними контрактами на ціну нафти сорту Brent і на індекс Bitcoin.

Це стало можливим після того, як НКЦПФР зареєструвала специфікації ф’ючерсних контрактів і зміни в правила ПАТ “Українська біржа”.

“Унікальність ситуації в тому, що Українська біржа стала першим регульованим ринком в світі, який запропонував ф’ючерсні контракти на Bitcoin. З урахуванням того, що інтерес до цієї криптовалюти в Україні досить високий, а з іншого боку чинне правове поле сильно обмежує можливості українців щодо доступу до фінансових інструментів розвинених ринків, ми можемо отримати синергетичний ефект. Я впевнений, що це в підсумку допоможе привернути увагу і міжнародних гравців”, – говорить керуючий директор інвестиційної групи “Універ” Олексій Сухоруков.

“Запуск ф’ючерсу на нафту на Українській Біржі ми вважаємо важливим і знаковим моментом. Плани і розмови про це велися роками, але тільки зараз вони змогли реалізуватися. Знаковість цього інструменту в тому, що, сподіваюся, він буде однією з перших ластівок сировинного ринку, за яким з’являться ф’ючерси на сільськогосподарські продукти і на енергетичні. Важливість події для фондового ринку в появі ще одного інструменту, яким зможуть оперувати як інвестори, так і представники реального сектору економіки, наприклад, нафтотрейдери”, – сказав керуючий директор компанії Драгон Капітал Денис Мацуєв.

Нові інструменти розширюють можливості учасників і можуть бути використані інвесторами в різних інвестиційних стратегіях. Очікується, що інструменти будуть затребувані у широкого кола учасників ринку і залучать на нього нових учасників: це підприємства нафтогазового сектора, компанії з IT-сфери та їхні співробітники.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:УБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua