Кабмін затвердив фінплан "Енергоатому" на 2016 рік


Кабмін затвердив фінплан "Енергоатому" на 2016 рік

Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план національного атомного енергогенеруючого холдингу “Енергоатом” на 2016 рік, який передбачає випуск електроенергії в обсязі 74,2 мільярда кВт-год.

 Як повідомили в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, фінплан також передбачає загальний обсяг податкових виплат до бюджетів усіх рівнів в розмірі 8 мільярдів гривень за підсумками року.

Інших подробиць фінплану Міненерговугілля не наводить, і в ході засідання уряду вони не обговорювалися.

Держпідприємство “НАЕК “Енергоатом” – найбільший виробник електроенергії в Україні з часткою сукупного виробництва близько 50% в загальному обсязі виробництва електроенергії України. На «Енергоатом» покладено функції експлуатуючої організації, яка відповідає за безпеку експлуатації всіх АЕС країни. За встановленою потужністю ядерних енергоблоків Україна посідає сьоме місце в світі.

Всі реактори типу ВВЕР. В Україні діють 4 атомні електростанції з 15 енергоблоками, одна з яких, Запорізька АЕС з 6 енергоблоків загальною потужністю 6000 МВт, є найбільшою в Європі. У січні-листопаді 2016 року держхолдинг збільшив дохід від реалізації електроенергії в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року на 8,4% – до 38,342 мільярда гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua