Український бізнес відповідально поставиться до підвищення рівня життя своїх працівників - Насіров (інфографіка)


Український бізнес відповідально поставиться до підвищення рівня життя своїх працівників - Насіров (інфографіка)

Український бізнес відповідально поставиться до підвищення рівня життя своїх працівників і припинить платити зарплати в конвертах.

Про це йдеться в блозі глави Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

“Я впевнений, що з 1 січня 2017 року, коли мінімальна заробітна плата зросте до 3200 гривень – а ми пропонували цифру 5000 гривень, – підприємці поставляться з усією відповідальністю до необхідності підняття життєвого рівня своїх працівників і підуть назустріч процесу детінізації оплати праці. Час починати виходити з убогості і братися за розвиток благополучної, розвиненої держави”, – підкреслив чиновник.

За словами глави ДФС, знищити практику виплати зарплати в конвертах допомагає електронний кабінет платника, який запропонував сервіси, що задовольняють основні запити клієнтів.

У проекті Державного бюджету України на 2017 рік, який був представлений в кінці жовтня, прописано підвищення з 1 січня мінімальної заробітної плати в два рази – до 3200 гривень. Глава ДФС пропонував підняти «мінімалку» до 5000 гривень ще у червні 2016 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Український бізнес відповідально поставиться до підвищення рівня життя своїх працівників - Насіров (інфографіка)» на Finance.ua - 4.3
В Контексті Finance.ua