Економіка України відстала від ЄС на чверть століття - МВФ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Економіка України відстала від ЄС на чверть століття - МВФ

Казна та Політика
4101
Україні потрібні десятиліття, щоб зрівнятися за рівнем розвитку з європейськими країнами. Про це заявив у Вашингтоні голова недавньої місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Київ Рон ван Руден.
“Для цього потрібно ціле покоління (25 років)”, – сказав він, відповідаючи на запитання, коли Україна зможе досягти рівня розвитку європейської економіки.
Говорячи про надання траншу Україні, Руден зазначив, що це рішення Фонду буде ув’язано з врегулюванням питання щодо боргу Росії. “Це завжди враховувалося при прийнятті рішення, оскільки це прострочення бондів, і ми закликаємо обидві сторони працювати над знаходженням рішення в контексті виконання програми”, – пояснив він.
Нагадаємо, НБУ вже не розраховує, що Україна отримає черговий транш МВФ в цьому році. Рада директорів МВФ так і не внесла українське питання в розклад своїх засідань до кінця листопада. При цьому Україна очікувала ще одного перегляду програми реформ і виділення до грудня четвертого кредитного траншу обсягом 1,3 млрд доларів.
Місія МВФ, яка прибула 3 листопада в рамках перегляду програми реформ, завершила роботу в Києві вже два тижні тому. При цьому вчора міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що на даний момент немає гострої потреби в грошах МВФ.
Україна відновила співпрацю з МВФ у вересні 2016 року після більш ніж річної перерви, протягом якої розгляд українського питання Радою директорів МВФ неодноразово відкладався.
У вересні МВФ нарешті виділив Києву третій транш (1 млрд доларів) в рамках програми EFF. Два попередні транші Україна отримала в 2015 році.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас