"Ланет" має намір з 1 січня відключити телеканали найбільших медіагруп


"Ланет" має намір з 1 січня відключити телеканали найбільших медіагруп

Київський провайдер кабельного телебачення та інтернету “Ланет” має намір з 1 січня відключити канали найбільших Медіагруп, якщо вони не змінять умови своїх вимог щодо введення для провайдерів абонплати за трансляцію каналів.

“Ті умови, які виставляють медіагрупи, є кабальними. З їхнього боку немає ніяких переговорів, є або прийняття або неприйняття ультиматуму. Йти в добровільне рабство ми не збираємося”, – зазначив в ході круглого столу директор провайдера Маріан Івасюк.
Він додав, що найближчим часом провайдер протестує відключення цих каналів. “Найближчим часом буде профілактичне відключення цих каналів, щоб подивитися на реакцію і протестувати технічну поведінку обладнання, а 1 січня медіагрупи, які не підуть на зміну своїх ультимативних умов, будуть відключені”, – підкреслив він.

У свою чергу директор зі стратегічного розвитку медіа-групи StarLightMedia Федір Гречанінов відзначив, що провайдери повинні визначити, чи потрібні їх абонентам канали медіагруп.

“Ми збираємося брати гроші з тих провайдерів, які хочуть використовувати наші телеканали для побудови і ведення свого бізнесу. Якщо провайдер вважає, що для його бізнесу і для його клієнтів наші канали не цікаві, ми ні до чого такого провайдера не примушуємо”, – зазначив він.

Генеральний директор компанії “Воля” Джордж Жембері зазначив, що “Воля” не проти ініціативи медіагруп, між тим, на його думку, вони повинні визначитися, які бізнес-моделі будуть пропонуватися провайдерам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua