ОПЕК сподівається на новий виток розвитку відносин з США


ОПЕК сподівається на новий виток розвитку відносин з США

Генеральний секретар ОПЕК Мохаммед Баркіндо почав тижневий тур в США, де він планує зустрітися з представниками Міжнародного грошового Фонду, управління з інформації в галузі енергетики (EIA) США, Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS), Комісії з ф’ючерсної біржової торгівлі, Колумбійського університету і IНS Markit, йдеться в повідомленні ОПЕК.

Зокрема, М.Баркіндо обговорив з віце-президентом IHS Markit Даніелом Єргіним розвиток нафтового ринку в світлі прийнятих країнами ОПЕК і не-ОПЕК рішень щодо обмеження нафтовидобутку.

В ході зустрічі з СSIS М.Баркіндо підкреслив важливість США як одного з “найбільших споживачів нафти і газу, що робить країну дуже важливим, довгостроковим клієнтом країн ОПЕК”.

“Він висловив побажання, що зустрічі в США на цьому тижні допоможуть відкрити нову главу в діалозі і співробітництві між ОПЕК і США”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua