Ринок металопрокату України за підсумками 2016 р. зросте на 26%, 2017 р. - ще на 7% - експерт


Ринок металопрокату України за підсумками 2016 р. зросте на 26%, 2017 р. - ще на 7% - експерт

Ринок споживання металопрокату України в 2016 році, як очікується, зросте на 26% в порівнянні з 2015 роком – до 4,122 млн т з 3,269 млн т в 2015 році.

Як повідомив генеральний директор “Метінвест-СМЦ”, мережі сервісних металоцентрів групи “Метінвест” в Україні, Дмитро Липпа на V Національної конференції учасників ринку сталевого будівництва в Києві, в 2017 році очікується збільшення обсягів споживання прокату на внутрішньому ринку на 7% в порівнянні з 2016 роком – до 4 млн 414,8 тис. тонн.

За його словами, в 2017 році в будівельному сегменті зростання складе 3-4%. При цьому Д.Липпа зазначив, що будівельний сектор – основний драйвер в освоєнні нових продуктів на підприємствах групи “Метінвест” в 2016 році.

“На 2017 рік заплановано подальше розширення продуктової лінійки для будівельної галузі”, – констатував гендиректор.

ТОВ “Метінвест-СМЦ” – оптово-роздрібний канал збуту продукції “Метінвесту” в Україні. Компанія реалізує продукцію підприємств “Метінвесту”, а також інших металовиробників України та країн СНД. Завдяки вертикальній інтеграції в групі “Метінвест” компанія надає найбільш вигідні умови від найбільших виробників. “Метінвест-СМЦ” в своєму розпорядженні має мережу сервісних металоцентрів із загальним запасом товарного металопрокату понад 100 тис. тонн і максимально повним асортиментом (більше 1000 позицій).

“Метінвест” є вертикально інтегрованою гірничовидобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США, і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua