Україна має намір домовитися з ЄІБ про виділення €120 млн позики на енергомодернізацію вузів


Україна має намір домовитися з ЄІБ про виділення €120 млн позики на енергомодернізацію вузів

Україна має намір підписати угоду з Європейським інвестиційним банком про виділення 120 млн євро позики на енергомодернізацію вищих навчальних закладів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив заступник міністра освіти і науки – керівник апарату Роман Греба.

“Сьогодні на засіданні уряду прийнято позитивне рішення про залучення позики від Європейського інвестиційного банку в розмірі 120 млн євро для реалізації проекту “Вища освіта. Енергоефективність та сталий розвиток”, – написав він.

Згідно з повідомленням, угода передбачає виділення цієї суми протягом 5 років.
Дані кошти дозволять провести комплексний енергетичний аудит будівель університетів і здійснити заходи з енергозбереження, що істотно зменшить енергоспоживання і поліпшить умови навчання і роботи в університетах державної форми власності.

Відзначається, що 7 університетів, що беруть участь в першому етапі проекту, вже визначені, незабаром буде оголошено конкурс з відбору вузів для другого етапу проекту.

Раніше Україна домовилася з ЄІБ про виділення €200 млн позики на розвиток громадського транспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Україна має намір домовитися з ЄІБ про виділення €120 млн позики на енергомодернізацію вузів» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua