Частка основних акціонерів у капіталі Альфа-банку скоротилася


Частка основних акціонерів у капіталі Альфа-банку скоротилася

Розміри часток основних акціонерів Альфа-банку в його капіталі зменшилися після завершення угоди з придбання Укрсоцбанку у Unicredit Group, випливає з матеріалів російського Альфа-банку.

Згідно зі списком осіб, контролюючих банк, він на 99,9% як і раніше належить компанії ABH Holdings Водночас склад співвласників останньої змінився через появу серед акціонерів UnicCredit S.p.A. з часткою в 9,9%. Умови угоди спочатку мали на увазі, що 99,9% Укрсоцбанку передаються компанії ABH Holdings S.A., а Unicredit Group натомість отримує 9,9% ABHH, яка контролює Альфа-банк.

Після закінчення обміну частка Михайла Фрідмана в ABH Holdings зменшилася з 36,47% до 32,86%, Германа Хана – з 23,27% до 20,97%, Олексія Кузьмичова – з 18,12% до 16,32%, Петра Авена – з 13,76% до 12,4%, Mark Foundation for Cancer Research – з 4,3% до 3,87%, Андрія Косогова – з 4,08% до 3,67%.

Альфа-банк за підсумками третього кварталу 2016 року обіймає 7-е місце за розміром активів у ренкінгу “Інтерфакс-100”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua