Британія побила рекорд у виробленні енергії вітру


Британія побила рекорд у виробленні енергії вітру

Вітроенергетика Великобританії взяла ще один рубіж, вперше виробивши понад 10 000 МВт*год електрики за допомогою наземних і морських турбін.

Про це повідомила торгова асоціація RenewableUK, яка зазначила, що вітряні станції Британії тепер забезпечують 23% потреб країни. «Чудово бачити, як вітряна енергія б’є черговий рекорд, — говорить виконавчий директор RenewableUK Емма Пинчбек. — Це показує, що вітер грає все більшу роль у сучасній енергетичній системі. І як тільки ми побудуємо нові турбіни, з’являться нові рекорди».

Британія займає лідируюче положення серед світових держав у переході на відновлювані джерела енергії, зокрема, на енергію вітру. За даними RenewableUK, наземні вітряні станції виробляють понад 9000 МВт*год, а морські — майже 6000 МВт*год. Крім того, низка проектів перебуває в процесі будівництва.

Незважаючи на те, що влада Великобританії заявляла раніше, що перестане субсидувати наземні вітряні ферми, енергія вітру продовжує займати чільне місце серед відновлюваних джерел в країні і, схоже, що ця тенденція не зміниться в найближчі роки, пише CleanTechnica.

До 2020 року перша морська вітроенергетична установка повинна з’явитися і в Росії. Потужність вітряних турбін в Білому морі складе 60 МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua