Сервіс токенізаціі від Visa прийшов в Україну


Сервіс токенізаціі від Visa прийшов в Україну

За прогнозами Visa, в 2020 році кількість користувачів мобільного банкінгу в світі зросте вдвічі. 71% українців до 2020 року будуть використовувати смартфони, в тому числі для здійснення різних платіжних операцій. З огляду на ці тенденції, компанія Visa і ПриватБанк оголосили про запуск в Україні інноваційної технології Visa Token Service. Завдяки цьому, українці можуть здійснювати безпечні і швидкі платежі тільки за допомогою свого смартфона, без необхідності кожного разу діставати банківську карту.

Що ж являє собою Visa Token Service? Технологія замінює всю інформацію про карту клієнта на унікальний цифровий ідентифікатор – токен. Саме токен, а не номер платіжної карти, використовується в подальшому для здійснення покупок як в онлайн-магазинах, так і в звичайних магазинах, а також в мобільних додатках.

Токен по суті не містить конфіденційних деталей по карті (наприклад, її номер), тому він спокійно може зберігатися на мобільних пристроях або у онлайн-торговців. Як результат – операції в електронній комерції та мобільні платежі стають ще більш безпечними і зручними.

Щоб скористатися новою послугою в Україні, власнику картки Visa необхідний смартфон з функцією NFC (ближній безконтактний зв’язок), що працює на операційній системі Android nfc-vending (версія 4.4 або вище). Першим банком в Україні, що підтримує Visa Token Service, став ПриватБанк. Тому саме клієнти цього банку, які встановили оновлений додаток Privat24, зможуть поступово забувати про свої пластикові картки і оплачувати покупки в один дотик смартфона до терміналу. Сервіс надає додаткову безпеку: зловмисники при всьому бажанні не зможуть використовувати токен для крадіжки грошей з рахунку клієнта. При цьому токен, прив’язаний до загубленого або вкраденого мобільного пристрою, може бути моментально перевипущений без необхідності змінювати номер рахунку або перевипускати саму карту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua