У Мінську з'явилася українська мережа ресторанів Salateira


У Мінську з'явилася українська мережа ресторанів Salateira

Мережа ресторанів швидкого харчування Salateira 11 грудня відкрила новий ресторан в Мінську, який працює за франшизою. Знаходиться новий білоруський ресторан в ТРЦ Galleria Minsk. Про це повідомляється на сайті Retail Community.

Відзначимо, що це перший ресторан мережі, який відкрито по франшизі.

“Наші мінські партнери одними з перших звернулися до нас з бажанням відкрити Salateira в Мінську. Ми думали про франчайзинг – і в цей момент отримали пропозицію. Це був явний знак, що необхідно використовувати дану модель розвитку. Площа точки склала всього 70 кв. м” , – розповідає про відкриття директор по франчайзингу Salateira Максим Пручай.

Що стосується інвестицій в проект, то Максим Пручай пояснив, що все безпосередньо залежить від площі ресторану. “Інвестиції в ресторан площею 90 кв. м в форматі фуд-корту становитимуть близько $120 тис. Якщо брати повноцінний ресторан з посадкою, його площа буде від 200 до 300 – там інвестиції близько $1 тис. в 1 кв. м”, – додав він.

При цьому паушальний внесок становить $30 000 за перший ресторан, за кожен наступний – $20 000. Роялті становить 3% від обороту і маркетинговий платіж – 1%. Термін окупності проекту 24-36 місяців.

У 2017 році в Salateira планують відкрити 4-5 ресторанів по системі франчайзингу та додатково розвивати мережу за рахунок власних коштів.

Нагадаємо, що в серпні цього року Salateira відкрила один заклад в Дубаї (ОАЕ). В Україні на сьогодні працює 7 ресторанів мережі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua