Ощадбанк переклав провину за проблеми в роботі сервісів на "Датагруп"


Ощадбанк переклав провину за проблеми в роботі сервісів на "Датагруп"

Контакт-центр, деякі банкомати та платіжні термінали Державного ощадного банку України (Ощадбанк, Київ) з 17:30 10 грудня тимчасово не працювали в зв’язку з технічними проблемами в компанії “Датагруп”, що надає банку послуги дата-центру.

Як зазначається в оновленій інформації на сайті Ощадбанку в понеділок, робота всіх сервісів на поточний момент відновлена в повному обсязі.

Як наголошується в повідомленні компанії “Датагруп”, відповідні технічні несправності були пов’язані зі збоєм в роботі систем охолодження. Ліквідувати їх вдалося через кілька годин після виявлення, однак працездатність деяких систем Ощадбанку була порушена ще деякий час.

“10 грудня в 15:45 у дата-центрі “Датагруп” стався аварійний збій в роботі систем охолодження. Виправити ситуацію вдалося до 17:20. Але незважаючи на вжиті заходи з мінімізації наслідків і оперативність у вирішенні нештатної ситуації, неприємних наслідків уникнути не вдалося: працездатність систем деяких клієнтів, серед яких найбільшим є Ощадбанк, була порушена”, – відзначили в “Датагруп”.

Ощадбанк заснований в 1991 році. Його єдиним власником є держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2016 року за розміром загальних активів Ощадбанк посідав друге місце (191,585 млрд грн) серед 100 банків, що діяли в країні.

ПрАТ “Датагруп” засноване в 2000 році. Займається наданням на території України послуг телефонного зв’язку, передачі даних, доступу до інтернет, а також продажем телекомунікаційного обладнання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua