Український стартап Mevics залучив 500 тисяч від британської UBTower


Український стартап Mevics залучив 500 тисяч від британської UBTower

Стартап Mevics, заснований студентами Одеського політехнічного університету, залучив 500 тисяч дол. від інвестиційно-консалтингової компанії UBTower.

Як пише видання, Mevics – це гаджет, який дозволить зберегти здоров’я спини і виробити правильну поставу тим, у кого сидяча робота.

Залучені кошти планують витратити на промисловий дизайн, створення прототипів для масового виробництва, маркетинг, а також розширення команди, оренду офісу та підготовку до виходу на Kickstarter. Нагадаємо, Mevics – це мініатюрний пристрій, яке стежить за положенням спини і синхронізується по Bluetooth зі смартфоном.

Закріплюється гаджет під одягом за допомогою магніту або липучки, і коли людина починає сутулитися, вібрує, сигналізуючи, що потрібно випростатися.

Як результат – правильна постава, дихання і циркуляція крові, відсутність защемлення нервів. При цьому тренуються м’язи спини і формується звичка сидіти прямо.

Як пише видання, створили Mevics студенти Одеського політехнічного університету Віктор Лауштан, Максим Трибунський і Владислав Моржанов.

Вперше пристрій представили в липні 2016 року, коли команда переїхала до Києва для участі в IoT Hub.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua