Чого чекати від курсу цього тижня?


Чого чекати від курсу цього тижня?

За останній тиждень динаміка на українському валютному ринку не зазнала значних змін. Офіційний курс долара США до гривні, згідно з даними регулятора, не змінився.

Гривня, на початку тижня відкрившись на позначці 25,89, до кінця тижня встигла закріпитися на рівні 25,77. В цілому, середній міжбанківський курс також залишився на попередньому рівні, затримавшись на позначці 26,1-26,15. У тому числі без змін і готівковий ринок – долар готові продавати по 26,92, а купувати за 26,74.

При цьому на світових фінансових ринках факт відставки уряду Італії та рішення Європейського центрального банку продовжити програми, що стимулюють економіку, призвели до зниження основної європейської валюти на 2%.

Як зазначає Максим Пархоменко, аналітик Альпарі, однією з найважливіших подій наступного тижня буде засідання Комітету з відкритих ринків ФРС США, яке відбудеться 13-14 грудня. На ньому традиційно приймаються найважливіші рішення щодо монетарної політики США.

“Результат даного засідання може призвести до істотного зростання долара до всіх світових валют. Але нас ця ситуації істотно не зачепить”, – говорить Пархоменко.

За прогнозами експерта, цього тижня за відсутності будь-яких внутрішніх потрясінь офіційний курс залишиться незмінним. У разі форс-мажорних обставин гривня має шанси підвищитися до 26,0 грн, а готівковий курс – до 27,0 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Чого чекати від курсу цього тижня?» на Finance.ua - 4.4
В Контексті Finance.ua