Гройсман окреслив головні завдання в пенсійній сфері на 2017 рік


Гройсман окреслив головні завдання в пенсійній сфері на 2017 рік

Кабінет міністрів України слідом за підвищенням мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 грн має намір знайти рішення для підвищення пенсій, однак ключовим завданням у сфері пенсійного забезпечення є зниження дефіциту Пенсійного фонду.

Про це повідомив в ефірі одного з телеканалів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «У 2017 році пенсії будуть збільшені ще на 10%. Але наш головний виклик – зменшення дефіциту Пенсійного фонду. Зараз це понад 150 млрд грн. Головне завдання – вжити заходів щодо зменшення такого дефіциту», – сказав голова уряду.

Він також зазначив, що, поряд зі скороченням дефіциту Пенсійного фонду, Кабмін вивчить і можливості збільшення пенсійних виплат. «Ми робимо все, щоб знайти рішення. Як тільки знайдемо його – вийдемо до громадян і повідомимо. Ми готові до чесного діалогу», – сказав Гройсман.

Верховна Рада України 6 грудня прийняла за основу і в цілому розроблений Кабінетом міністрів закон, що дозволяє підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати вдвічі – до 3,2 тис. грн.

 Таке підвищення вже закладено в проекті державного бюджету на 2017 рік, підготовленому до другого читання у Верховній Раді. З 1 грудня поточного року в Україні підвищилися мінімальна зарплата і пенсії в середньому на 10,1%. З урахуванням податків, мінімальний заробіток для українця становитиме 1444 грн.

 Згідно з постановою Кабінету міністрів №840, з 1 грудня також підвищуються посадові оклади для працівників бюджетної сфери в середньому на 12,7%. Як раніше заявляв прем’єр-міністр Володимир Гройсман, посадовий оклад працівника першого тарифного розряду збільшується з 1 грудня на 150 грн – до 1335 грн. Зарплати вчителів повинні зрости на 260-450 грн, медичних працівників – в середньому на 246-363 грн в залежності від посади та кваліфікації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Гройсман окреслив головні завдання в пенсійній сфері на 2017 рік» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua