ВСУ відмовився повертати "ЗАлК" російській компанії Дерипаски


ВСУ відмовився повертати "ЗАлК" російській компанії Дерипаски

Верховний суд України відмовив дочірній структурі компанії “РусАл” (Росія), в перегляді справи по поверненню належних їй 68,01% акцій “Запорізького алюмінієвого комбінату” у власність Фонду державного майна.

Про це йдеться в ухвалі колегії суддів Судової палати Верховного суду у господарських справах від 1 грудня, оприлюдненій в Єдиному держреєстрі судових рішень.

У лютому 2001 року ФДМ продав 423 514 923 простих іменних акцій (68,01% акцій) “ЗАлКу” закритому акціонерному товариству “АвтоВАЗ-Інвест” (Росія) за 380,6 млн гривень.
У березні 2006 року “АвтоВАЗ-Інвест” продав свої 68,01% “ЗАлКу” кіпрській Velbay Holdings Limited (дочірня компанія “РусАл”).

Як повідомлялося раніше, Генеральна прокуратура України відстояла інтереси держави, пов’язані з поверненням у її власність контрольного пакету акцій ВАТ “Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат”.
Раніше ЗМІ з посиланням на джерело повідомили, що“ЗАлК” вивозить частину обладнання з комбінату.

Як відомо, 10 червня суд повернув у державну власність пакет акцій ПАТ “Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат” загальною номінальною вартістю більше 105 млн гривень, що становить 68,01% статутного фонду товариства.

Як повідомлялося, пакет акцій ВАТ “Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат” у розмірі 68,01%, перебував у власності кіпрської компанії “Velbay Holdings Limited”, яку пов’язують з російською компанією “РусАл” Олега Дерипаски.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua