Мінфін США перевірить угоду з приватизації "Роснєфті" з урахуванням санкцій


Мінфін США перевірить угоду з приватизації "Роснєфті" з урахуванням санкцій

У Міністерстві фінансів США вивчать умови угоди і “оцінять, який вплив на неї чинять санкції”
 
Експерти Міністерства фінансів США “уважно перевірять” угоду з приватизації 19,5% акцій “Роснєфті” за участю швейцарської Glencore і суверенного фонду Катару з урахуванням діючих проти Росії санкцій.

Про це в ході брифінгу повідомив прес-секретар Білого дому Джошуа Ернест. “Я можу підтвердити, що експерти Міністерства фінансів, які відповідають за впровадження та дотримання режиму санкції, уважно перевірять цю угоду”, – сказав Ернест. За його словами, в американському відомстві вивчать умови угоди і “оцінять, який вплив на неї чинять санкції”.

Відзначимо, 7 грудня з’явилася інформація про продаж 19,5% акцій “Роснєфті” швейцарській Glencore і суверенному фонду Катару Qatar Investment Authority. Голова російської нафтової компанії Ігор Сечін повідомив президенту Володимиру Путіну, що вартість угоди склала 10,5 млрд євро.

Нагадаємо, нижня палата Конгресу США ухвалила проект оборонного бюджету на 2017 рік, в якому, крім іншого, забороняється виділяти Пентагону гроші на військову співпрацю з Російською Федерацією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua