Ярославський хоче створити міжнародний консорціум для купівлі ОПЗ


Ярославський хоче створити міжнародний консорціум для купівлі ОПЗ

Група DCH Олександра Ярославського підтверджує свою зацікавленість у придбанні акцій ВАТ “Одеський припортовий завод” і пропонує створити міжнародний консорціум.
Про це йдеться в офіційній заяві групи DCH.

“Незважаючи на те, що конкурс з продажу пакета акцій “ОПЗ”, призначений на 14 грудня 2016, не відбувся, група DCH підтверджує свою зацікавленість у придбанні цього активу”, – йдеться в повідомленні.

Як відзначили в компанії, оптимальною організаційно-правовою формою є міжнародний консорціум.

“В даний час ми перебуваэмо в процесі переговорів з іншими зацікавленими бізнес-структурами – в тому числі великими міжнародними банками. Ми переконані, що наші дії перенбувають у повній відповідності з національними економічними інтересами України, а також сприятимуть збалансованому розвитку підприємства і зміцненню його ринкових позицій”, – заявили у Ярославського.

Як повідомлялося, Фонд державного майна України після закінчення терміну подачі не отримав жодної заявки на участь в конкурсі з продажу 99,567% ВАТ “Одеський припортовий завод” (ОПЗ).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що група DCH Олександра Ярославського відмовилася від участі в конкурсі після отримання додаткової інформації про фінансово-господарську діяльність ОПЗ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua