Рада збільшила фінансову підтримку держшахт


Рада збільшила фінансову підтримку держшахт

Джерелом фінансування стануть невикористані гроші місцевих бюджетів тимчасово окупованих територій.

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект, згідно з яким у державному бюджеті 2017 року фінансову підтримку державних вугільних шахт на покриття собівартості видобутку вугілля збільшено на 1 мільярд гривень – до 1,25 мільярда гривень.

За ухвалення законопроекту №4744 “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2017 рік” у першому читанні проголосували 244 народні депутати при необхідному мінімумі в 226 голосів.

“Цей законопроект передбачає виділення 1 мільярда гривень, які, зокрема, дозволять врегулювати питання щодо зарплати шахтарів”, – сказав автор документа народний депутат Михайло Бондар.

Також депутат повідомив, що джерелом фінансування стануть невикористані гроші місцевих бюджетів тимчасово окупованих територій. У свою чергу представник Міністерства фінансів назвав запропоновані цим законопроектом витрати нереалістичними.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, виділені гроші підуть на покриття собівартості видобутого вугілля, у тому числі витрат на фонд оплати праці. Одержувачами цих грошей стануть державні вугледобувні підприємства.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів у проекті бюджету на 2017 рік планує направити 1,8 мільярда гривень на фінансування вугільної галузі України, а саме на реструктуризацію шахт і підтримку шахтарів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Рада збільшила фінансову підтримку держшахт» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua