IBM запускає магазин блокчейн-додатків


IBM запускає магазин блокчейн-додатків

Компанія IBM оголосила про офіційний старт програми розвитку екосистеми, призначеної для розробників додатків, заснованих на технології розподіленого реєстру.

Ще з лютого IBM працювала над низкою проектів у сфері блокчейну, але офіційний анонс «екосистеми блокчейну» відбувся лише 6 грудня — вона відкрилася для будь-якої компанії, зацікавленої в розробці блокчейн-додатків.

Екосистема IBM обіцяє допомогу з виходом на ринок і менторську підтримку стартапів, що створюють блочейн-додатки, і готова розмістити їхню продукцію на IBM Marketplace, сформувавши свого роду app store для блокчейну. «IBM надасть навчання і інструменти для скорочення часу, необхідного для переходу від ідеї до втілення», — йдеться в прес-релізі.

IBM Blockchain заснований на проекті Hyperledger, відкритому партнерстві 100 компаній-учасниць, включаючи Intel, IBM, J.P. Morgan, Hitachi, Cisco, VMware і Fujitsu, зайнятих розробкою технологій фінансових транзакцій, заснованих на так званому розподіленому реєстрі (блокчейн), спеціально для бізнесу. Даний проект мало відрізняється від системи кріптовалюти Bitcoin, хіба що в Hyperledger немає анонімності користувачів, і кожна програма може встановлювати власний набір правил перегляду транзакцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua